Всі новини

Європейська мобільна спільнота згуртувалась для допомоги українцям-роумерам lifecell 2 березня 2022

Мобільний оператор lifecell підтримує своїх абонентів, які в умовах війни змушені виїхати за кордон. Оператор додатково нараховує 5 ГБ мобільного інтернету для абонентів-роумерів, а також розширює перелік європейських країн для їх використання.


В умовах військової агресії lifecell розуміє, що кожному українцю необхідно залишатись на зв’язку, особливо тим, хто змушений покинути свою домівку. lifecell нараховує ще 5 ГБ мобільного інтернету для абонентів у роумінгу без додаткової плати. Цей пакет послуг можна буде використати до 31 березня.


Завдяки підтримці європейської мобільної спільноти вдалося розширити перелік країн для їх використання. Наразі це: Австрія, Чехія, Хорватія, Естонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Румунія, Словаччина, Швеція, Нідерланди, Італія. Оператор продовжує вести переговори і перелік країн буде розширюватися.


28 лютого 2022 року lifecell вже нарахував на 7 днів пакет з 1 ГБ мобільного інтернету й 10 хвилин на дзвінки на будь-які номери в Україні чи країни перебування своїм абонентам, які виїхали в Польщу, Молдову, Румунію, Угорщину і Словаччину. За даними оператора, послугою вже скористалися близько 100 тис. українців. Тим абонентам, які вже отримали пакет роумінгової підтримки, також додатково буде нараховано ще 5 ГБ мобільного інтернету.


«Зараз ми відчуваємо особливу згуртованість та підтримку, зокрема, і серед світової мобільної спільноти. Європейські мобільні оператори ініціюють з нами різну пільгову співпрацю. Все заради того, щоб наші абоненти могли залишатися на зв’язку з рідними та близькими», ‒ зазначив Олег Сидоренко, керівник напрямку управління маркетинговою діяльністю для залучення нових абонентів lifecell.


Безкоштовні гігабайти нараховуються автоматично. Перевірити баланс можна за допомогою USSD-коду *108#.


Раніше lifecell нарахував всім своїм користувачам в Україні 30 хвилин та 5 ГБ. Цей пакет послуг можна використати протягом 30 днів. Після того як абонент виговорив всі хвилини, включно з додатковим пакетом, йому нараховується ще 60 хвилин для дзвінків на будь-які номери по всій Україні.


З вечора 24 лютого 2022 року lifecell припинив обслуговувати абонентів всіх мобільних операторів Росії та Білорусі. Вони не можуть отримувати й приймати дзвінки, відправляти SMS і користуватися інтернетом.


lifecell продовжує цілодобово робити все можливе для стабільної роботи мережі, адже послуги, які надає оператор, можуть врятувати життя та допомогти багатьом людям у критичних ситуаціях.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити