Всі новини

Послузі «Поповнення рахунку через life:) IVR» виповнилося 2 роки 2 листопада 2012

Оператор мобільного зв'язку life:) відзначив 2 роки з дня появи послуги поповнення рахунку через IVR. Сервісу, завдяки якому абоненти можуть швидко поповнити свій рахунок за допомогою банківської карти будь-якого з українських банків, перебуваючи в будь-якій точці країни, де є покриття life:).

Крім цього, у серпні 2010 року була запущена ще одна послуга, яка дозволила абонентам поповнювати рахунок через голосове меню 5433 за допомогою банківської карти. За два роки існування послуги кількість поповнень через life:) IVR збільшилася більш ніж у 4 рази.

Станом на вересень 2012 близько 40% абонентів life:) для подальшого більш зручного і швидкого поповнення рахунку віддають перевагу реєстрації своїх банківських карток. Попередня реєстрація являє собою нескладну процедуру ідентифікації на сайті або в call-центрі партнера, яка згодом дозволяє абоненту не вводити більшу частину даних карти, подзвонивши на 5433.

З надання послуг call-центру оператор life:) більше трьох з половиною років співпрацює з компанією Global Bilgi, одним із найбільших контактних центрів країн Європи, Близького Сходу та Азії. Першим клієнтом Global Bilgi в Україні став мобільний оператор life:) у грудні 2008 року.

Таким чином, life:) дав своїм абонентам можливість швидко і легко поповнювати як свій, так і рахунок своїх близьких і знайомих, з мінімальною сумою поповнення 1 грн, без жодних комісій, в будь-який час доби і в будь-якій точці України, де є покриття life:).

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити