Всі новини

Мобільний оператор lifecell скасовує комісію в послузі «Додаткові гроші» 28 лютого 2022

lifecell скасовує будь-які комісії в межах послуги «Додаткові гроші». Завдяки ній можна отримати додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше. Для отримання від 20 до 350 грн треба набрати *117*1#. Термін дії додаткових коштів – 7 днів з дня початку використання. Замовлену суму можна можна повернути при поповненні рахунку. Про завершення терміну дії оновлених умов оператор обов'язково повідомить окремо. Більше інформації про послугу «Додаткові гроші» можна дізнатися за посиланням.


Також lifecell продовжує допомагати абонентам залишатися на зв’язку під час війни з Росією. Мобільний оператор lifecell нараховує своїм абонентам, які виїхали в Польщу, Молдову, Румунію, Угорщину і Словаччину, 1 ГБ мобільного інтернету й 10 хвилин на дзвінки на будь-які номери в Україні чи країни перебування.


З вечора 24.02 lifecell припинив обслуговувати абонентів всіх мобільних операторів Росії та Білорусі. Вони не можуть отримувати й приймати дзвінки, відправляти SMS і користуватися інтернетом.


Раніше lifecell нарахував всім своїм користувачам в Україні 30 хвилин та 5 ГБ. Цей пакет послуг можна використати протягом 30 днів. Після того, як абонент виговорив всі хвилини, включно з додатковим пакетом, йому нараховується ще 60 хвилин для дзвінків на будь-які номери по всій Україні.


lifecell продовжує цілодобово робити все можливе для стабільної роботи мережі, адже послуги, які надає оператор, можуть врятувати життя та допомогти багатьом людям у критичних ситуаціях.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити