Всі новини

lifecell нараховує абонентам 30 хв. для дзвінків на всі номери в Україні і 5 ГБ без додаткової плати 24 лютого 2022

Для того, щоб наші абоненти могли в будь-який момент зв'язатись із рідними та близькими, lifecell нараховує всім своїм користувачам пакет послуг без додаткової плати. Він містить 30 хвилин для дзвінків на будь-які номери по Україні та 5 ГБ мобільного інтернету. Його можна буде використати протягом 30 днів.


В умовах військової агресії lifecell розуміє, що кожному українцю наразі необхідно залишатись на зв’язку. Тому пріоритетом компанії lifecell є безперервність у наданні послуг мобільного зв’язку. Станом на сьогодні мобільна мережа оператора працює у штатному режимі. В умовах, коли мільйони людей одночасно здійснюють дзвінки, час від часу з’єднання може відбуватись не з першого разу.


Для того, щоб наші абоненти могли в будь-який момент зв'язатись із рідними та близькими, lifecell нараховує всім своїм користувачам пакет послуг без додаткової плати. Він містить 30 хвилин та 5 ГБ. Його можна буде використати протягом 30 днів.


lifecell працює для України і відчуває відповідальність перед українцями, тому головне завдання оператора зараз – забезпечувати роботу нашої мережі. Ми будемо робити все можливе, щоб надавати послуги зв’язку за будь-яких умов, адже послуги, які надає оператор, можуть врятувати життя та допомогти багатьом людям у критичних ситуаціях.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити