Всі новини

lifecell запустив послугу «Другий номер» 15 лютого 2022

Абоненти lifecell, які обслуговуються на умовах передплати, можуть замовити послугу «Другий номер». Другий номер зручно використовувати для продажу товарів на маркетплейсах, заведення тимчасових робочих контактів, акаунтів у соцмережах чи нових знайомств.


«Другий номер» ― послуга, яка допоможе зберегти конфіденційність основного номеру телефону, бо співрозмовники бачитимуть тільки другий номер під час розмови чи спілкування через SMS і в месенджерах. Послуга наразі доступна для абонентів, які обслуговуються за умовами передплати.


Зручність послуги «Другий номер» полягає в тому, що для цього номеру не потрібна друга SIM-карта. Двома номерами можна користуватися на SIM-карті основного номеру. Для здійснення дзвінка з другого номеру треба набрати 878 перед кодом оператора. Аналогічно, якщо під час вхідного дзвінка абонент бачить перед кодом оператора 878, це означає, що йому телефонують на другий номер.Абонент може замовити один тимчасовий номер. Після відключення він перестає бути активним. За бажанням абонент може підключити собі інший тимчасовий номер.


Підключення або відключення «Другого номеру» здійснюється за допомогою USSD-коду *878#. Вартість замовлення послуги становить 30 грн на 30 днів. Після завершення цього терміну абонент може знову оплатити користування послугою на 30 днів або діятиме денна тарифікація в розмірі 1,5 грн. Списання хвилин і SMS за послугою «Другий номер» здійснюється з рахунку основного номеру.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити