Всі новини

Роумінг від lifecell у 2021 році: на 55% більше користувачів 7 лютого 2022

Торік українці стали набагато більше подорожувати за кордон попри всі карантинні обмеження, пов’язані з пандемією. Мобільний оператор lifecell визначив найпопулярніші туристичні напрямки та проаналізував, скільки абонентів користувалося роумінгом у 2021 році.


Кількість абонентів-мандрівників, які користувалися роумінгом від lifecell під час подорожей за кордон, зросла на 55%, як порівняти з 2020 роком. А сам обсяг торішнього туристичного потоку за межі України зріс на 39%.


Найчастіше українці відвідували країни близького зарубіжжя та відпочивали на морських узбережжях. Трьома найпопулярнішими країнами для подорожей у 2021 році стали Туреччина, Польща і Єгипет. Вибір наших туристів у 2020 році був схожим: українці охоче мандрували до Польщі, Туреччини та Німеччини.


Цікаво, що торік Хорватія, Туреччина і Єгипет прийняли вдвічі більше українських туристів, ніж у 2020 році. Українці також стали більше подорожувати до екзотичних країн: Мальдіви та Домініканську республіку відвідало вчетверо більше наших туристів. Але всі рекорди побила Чорногорія, куди торік приїхало відпочивати вшестеро більше абонентів-роумерів, ніж у 2020 році.


Подорожуючи, абоненти все більше користуються мобільним інтернетом. Це підтверджує зростання показника data usage на 40%. Середній показник трафіку на одного дата-абонента становить близько 700 МБ в день. Водночас мандрівники не забувають дзвонити додому і голосові дзвінки не втрачають своєї актуальності. Цей показник зріс на понад 30%.


Для того щоб залишатися на зв’язку за кордоном, lifecell пропонує своїм абонентам різноманітні роумінгові сервіси, серед яких кожен мандрівник може вибрати зручний пакет послуг для поїздки. Найзатребуванішим із них став «Роумінг Онлайн», який було оновлено у 2021 році. Завдяки зручній функції обміну мегабайтів на хвилини в межах цієї послуги користувачі можуть як здійснювати дзвінки, так і користуватися інтернетом. Замовити «Роумінг Онлайн» можна вже зараз за допомогою USSD-запиту *108#, адже пакет послуг зберігається до кінця 2022 року.


Застосунок BiP і його функції BіP In та BіP Out завжди мали неабияку популярність серед абонентів lifecell. Здійснювати дзвінки через BiP Out надзвичайно вигідно з-за кордону, оскільки не потрібно сплачувати за роумінг. Дзвінки в Україну через BiP Out тарифікуються так, наче абонент перебуває вдома, і надаються за рахунок пакетних хвилин. Єдиною умовою є наявність будь-якого інтернет-з’єднання (мобільного інтернету чи Wi-Fi). Уже понад 2 млн користувачів завантажило застосунок BiP від lifecell.


Варто відзначити, що діджитал-оператор lifecell розширив перелік країн, в яких абоненти мають змогу скористатися високошвидкісним мобільним інтернетом четвертого покоління. Зараз їх налічується вже 56. Станом на кінець 2021 року lifecell надавав послуги роумінгу в 212 країнах через 559 роумінг-партнерів.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити