Всі новини

lifecell спільно з EasyPay запустив послугу нагадування про поповнення рахунку для своїх абонентів 2 лютого 2022

Відсьогодні абоненти lifecell, які є клієнтами EasyPay, зможуть отримувати нагадування про поповнення мобільного рахунку в застосунку EasyPay.


Послуга нагадування доступна всім індивідуальним абонентам передплаченої та контрактної форми обслуговування lifecell. Щоб отримувати нотифікації в додатку EasyPay, треба пересвідчитись, що його оновлено до останньої версії і виконати такі кроки:


1. Перейти за PUSH-повідомленням від додатку: «Нам потрібно твоє OK! Дозволь EasyPay нагадувати про поповнення мобільного рахунку lifecell. Це дуже зручно!».2. Надати згоду на передачу до EasyPay інформації щодо тарифного плану, дати закінчення періоду дії пакету послуг, залишку коштів на мобільному рахунку, суми до сплати за пакет послуг, натиснувши «Підключити нагадування».
Якщо абонент надав таку згоду, то за день до списання коштів за тарифний пакет послуг у застосунку EasyPay йому надходитиме PUSH-нагадування про необхідність поповнити рахунок. У нагадуванні буде зазначена інформація про залишок коштів на мобільному рахунку абонента, вартість підключеного пакету послуг, а також рекомендована сума для поповнення.
Абонент може поповнити свій мобільний рахунок, натиснувши кнопку «Поповнити на __ грн» у нотифікаційному повідомленні. Комісія за поповнення рахунку становить 2% (мінімальна сума комісії ― 2 грн).


Щоб відмовитися від нотифікацій, абоненту достатньо зняти відмітку в полі «Нагадувати про поповнення мобільного рахунку» в налаштуваннях облікового запису в застосунку EasyPay або на сайті https://easypay.ua/.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити