Всі новини

lifecell – серед 50-ти найкращих роботодавців 13 січня 2022

Компанія lifecell увійшла у рейтинг найкращих роботодавців України за підсумками 2021 року. Рейтинг склали Forbes та сайт пошуку роботи Work.ua, опитавши для цього 25 000 працівників або ж кожного 400-го працівника в країні. Результати анкетування були доповнені оцінками експертів ринку праці та інформацією з відкритих джерел.


"Наші співробітники мають медичне страхування для них та членів їх сімей, гнучкий графік роботи та можливість працювати віддалено в залежності від специфіки роботи. А також додаткові виплати на харчування та проїзд, бонуси за результатами виконання задач, щорічний перегляд заробітної плати, можливість отримання безвідсоткової позики, 28 днів щорічної відпустки плюс один день до дня народження, корпоративне навчання та сплату профільних програм зовнішнього навчання тощо", - зазначила директорка з підтримки бізнесу lifecell Наталія Дороніна.


У 2021 році задоволеність співробітників lifecell своєю роботою, як свідчать дані опитувань, порівняно із 2019‑м зросла на 15%. Щороку lifecell інвестує у навчання, підтримку ментального здоров’я та об’єднання колективу. Показник work-life balance в компанії складає 89%.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити