Всі новини

Перейти до lifecell відтепер можна за спрощеною процедурою 1 грудня 2021

Відсьогодні українським абонентам стало простіше змінити оператора, адже набула чинності нова процедура MNP, розроблена НКРЗІ.


Абоненти, які переходять до lifecell від інших мобільних операторів, зможуть отримати додаткові знижки на лінійку актуальних тарифних планів. Ось деякі з них:

  • Тариф «Смарт Лайф» із 20 ГБ інтернету та 750 хв. на дзвінки на всі мобільні номери в Україні для MNP-абонентів коштуватиме 100 грн / 4 тижні.
  • Тариф «Вільний Лайф» із максимальним наповненням (1500 хв. на дзвінки на всі мобільні номери в Україні та безлімітний інтернет) для MNP-абонентів коштуватиме 150 грн / 4 тижні.
  • Тариф «Просто Лайф» із 250 хв. на дзвінки на всі мобільні номери в Україні та 5 ГБ інтернету для MNP-абонентів коштуватиме 70 грн / 4 тижні.

Згідно з даними НКРЗІ, станом на початок листопада до lifecell перейшли 83 854 абоненти. Але попередня процедура, яка існувала до 01 грудня 2021 року, була незручною, складною та довгою. Відсьогодні змінити оператора з повним збереженням номеру стане набагато простіше:

  • Буде застосований принцип єдиного вікна (One Stop Shop Process), тобто абонент звертатиметься лише до нового оператора, а не до двох, як це було раніше.
  • Договір із попереднім оператором розривається автоматично.
  • Перенесення номеру триватиме до 1 дня, а не три робочі дні, як було раніше.

Спрощена процедура MNP стимулюватиме конкуренцію між телеком-операторами, що піде на користь українським абонентам. Уже зараз користувачі мобільного зв’язку можуть порівняти свій тарифний план із пропозиціями українських операторів, скориставшись даною послугою, та вибрати найоптимальнішу пропозицію за ціною й наповненням. На сторінці «Порівнятора» зібрано тарифи, які діють по всій Україні. На сайті lifecell також можна дібрати тариф, який діятиме в певних українських регіонах.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити