Всі новини

lifecell взяв участь в тижні молоді в компаніях Job Shadowing Week 26 листопада 2021

24 листопада 2021 року мобільний оператор lifecell долучився до Job Shadowing Week.


Онлайн-презентацію мобільного оператора відвідали близько 100 студентів з різних міст Вінницької, Львівської, Херсонської, Івано-Франківської, Одеської, Харківської областей та Києва, щоб дізнатися більше про роботу інженерів мобільних мереж.


«Для нас участь в Job Shadowing Week – це можливість розповісти майбутнім спеціалістам про важливість інженерної професії. Бути інженером – це значить бути винахідником, використовувати наукове обгрунтування для вирішення складних технічних завдань. Телеком – дуже динамічна й інноваційна галузь, і ми залюбки продемонстрували це за підтримки колег з Дирекції мобільної мережі. Наші інженери показали, як функціонує мобільна мережа, як вона планується і проєктується», - прокоментувала Євгенія Тереховська, старша бізнес-партнерка lifecell.


Під час онлайн-розмови з представниками lifecell студенти дізналися, якими знаннями вони мають володіти, щоб розпочати шлях інженера мобільної мережі й отримали поради від фахівців щодо успішного старту кар’єри.


Національний тиждень молоді в компаніях Job Shadowing Week – це ініціатива, яка надає можливість студентам безпосередньо ознайомитись із роботою найкращих компаній України та поспілкуватись з провідними спеціалістами та спеціалістками з різних галузей. Захід організовано CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності, UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити