Всі новини

lifecell отримала три нагороди в конкурсі проєктів «Премія HR-бренд Україна» 22 жовтня 2021

21 жовтня кадровий портал GRC провів підсумкову кейс-конференцію та нагородив переможців «Премії HR-бренду» 2021. Серед 60 кращіх проєктів від 45 компаній в галузі управління персоналом команда lifecell була визнана одним із переможців в номінації «Україна» й отримала ще дві спеціальні номінації.


Перемогу отримав проєкт «Я змінююсь, і змінюється світ»: наш шлях трансформації поведінкової моделі співробітників». В ньому презентували зміни в парадигмі мислення та побудову нових поведінкових моделей, які безпосередньо впливають на бізнес-результати компанії. Основою стало впровадження нової операційної моделі – продуктових структур, та розробка пов’язаних з цим нових принципів командної взаємодії, які знайшли своє відображення у моделі компетенцій та оновлених цінностях lifecell. Цей проєкт по суті став проєктом трансформації корпоративної культури компанії.Авторами проєкту стали команда Agile-трансформації в складі працівників дирекції з підтримки бізнесу, дирекції інформаційних та комутаційних технологій, дирекції маркетингу. На етапах розгортання проєкту безпосередню участь приймали СЕО, директори всіх дирекцій, залучені працівники-амбасадори та внутрішні тренери компанії.Також компанія lifecell отримала винагороду в тематичній номінації «Культурна еволюція» від партнера StarLightMedia та визнання, як «Краща презентація проєкту» за результатами онлайн-голосування.


Премія «HR-бренд Україна» – це щорічна незалежна авторитетна премія за найкращі проєкти в галузі управління персоналом. Участь у конкурсі дозволяє простежити актуальні тенденції та вивчити ефективні HR-інструменти, які компанії-лідери використовували у свої роботі протягом року.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити