Всі новини

lifecell запустив новий тарифний план «Шкільний Лайф» 5 жовтня 2021

Мобільний оператор lifecell запустив тарифний план «Шкільний Лайф». lifecell пропонує школярам безлімітне користування соцмережами, безлімітні дзвінки на номери lifecell і на два номери інших українських операторів.


Перевага нового тарифу ― безлімітні дзвінки на два обрані номери інших мобільних операторів, що надає школяру можливість необмеженого спілкування з батьками або друзями. Після використання 50 хвилин на день на обрані номери (в сукупності), тривалість наступних дзвінків на будь-який з цих номерів не перевищуватиме трьох хвилин. Водночас кількість таких дзвінків не обмежується.

Кількість обраних номерів можна збільшити до п’яти: вартість такої послуги становитиме 25 грн на 4 тижні за кожний додатковий номер. Бути на зв’язку з усіма знайомими допоможе безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів.


4-тижневий пакет послуг «Шкільний Лайф» містить:

  • 7 ГБ інтернету;
  • безліміт на дзвінки на номери lifecell;
  • безліміт на дзвінки на два обрані номери інших мобільних операторів;
  • безліміт на соціальні мережі (Facebook, Instagram, Twitter);
  • безліміт на спілкування у месенджерах BiP, Facebook, Skype, Telegram, Viber і WhatsApp.

Тарифний план орієнтований на шкільну аудиторію і доступний для підключення всім новим абонентам. Щоб підключитися до тарифу, абонентам потрібно придбати стартовий пакет «Шкільний Лайф» і активувати SIM-карту, для цього необхідно зателефонувати на будь-який номер або відвідати будь-яку інтернет-сторінку.

Пакет послуг «Шкільний Лайф» коштує 75 грн/4 тижні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити