Всі новини

Кінопорт від life:) розігрує запрошення на фільм - «007: Координати «Скайфол» 1 листопада 2012

Абоненти мобільного оператора life:) мають можливість виграти запрошення на двадцять третій фільм про пригоди легендарного агента 007 Джеймса Бонда – «007: Координати «Скайфол», а також 7 днів безкоштовного доступу до порталу Кінопорт при підключенні до 5 листопада 2012 року.

Для активації акційної пропозиції потрібно всього лише надіслати SMS з цифрою 5 на номер 5350. В рамках акції розігрується 10 пар квитків.

Кінопорт від life:) - це унікальний сервіс, який дає можливість абонентам отримати доступ до різноманітної інформації про фільми безпосередньо з мобільного телефону: фотографіям, відео, трейлерам, короткому змісту, а також до розкладу кіносеансів у місті проживання абонента.

В акції можуть взяти участь всі абоненти life:), у яких на період проведення акції не активована підписка на послугу «Кінопорт». Перші 7 днів користування для учасників акції безкоштовні, після вартість передплати на послугу становить 7 грн кожні 7 днів (з ПДВ без ПФ). Для деактивації послуги потрібно надіслати безкоштовне SMS з цифрою 2 на номер 5350.

Більше інформації про акцію на мобільному порталі http://m.life.com.ua/kinoport
Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити