Всі новини

lifecell представляє дев’ятий нефінансовий звіт про ініціативи сталого розвитку компанії 13 вересня 2021

lifecell опублікував Соціальний звіт 2019-2020 "Оператор вільних абонентів". Компанія поділилася зі стейкхолдерами детальною інформацією про те, чим живе команда lifecell:

  • які соціальні проєкти реалізовує;
  • як обслуговує клієнтів;
  • в яких умовах працює;
  • як проводить дозвілля;
  • як розгортає мережу швидкісного мобільного інтернету та запускає нові сервіси і продукти;
  • чого вдалося досягти в сфері охорони довкілля, а також про ризики і перспективи телеком-галузі в Україні.

Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell: «Ми назвали цей документ «Оператор вільних абонентів», адже протягом усієї історії існування компанії активно боремося за свободу вибору українських споживачів. У 2020 році українці, як і більшість населення планети, стали «заручниками» пандемії COVID-19 і жорстких карантинних обмежень. Тож свобода спілкування та свобода доступу до якісних цифрових сервісів стали актуальними як ніколи раніше».


Під час звітного періоду компанія запроваджувала інноваційні рішення і сервіси та активно розгортала покриття швидкісного мобільного інтернету, яке забезпечить скорочення розриву у доступі до цифрових послуг між невеликими населеними пунктами і містами.

lifecell підтримував ініціативи, спрямовані на забезпечення рівних прав і можливостей осіб із інвалідністю, робив внесок у розвиток освіти в Україні та розвивав культуру благодійності.

Було також реалізовано проєкт із протидії корупції та шахрайству в телеком-сфері в партнерстві з НАЗК.

Оператор активно підтримує ініціативи з екологічно свідомої діяльності й керується у своїй щоденній роботі принципами «зеленого офісу». Було скорочено споживання природних ресурсів, зменшено викиди вуглекислого газу й зведено до мінімуму кількість відходів, що не підлягають переробці. Вже кілька років поспіль компанія використовує систему електронного документообігу, електронний підпис і дешборд.


Звіт містить посилання на елементи розкриття інформації згідно зі стандартами GRI.

Документ можна переглянути за посиланням.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити