Всі новини

lifecell у серпні запустив 4G ще в 588 населених пунктах України 8 вересня 2021

lifecell розширив покриття швидкісного мобільного інтернету на території всієї країни. Протягом серпня до 4G від діджитал-оператора було підключено 588 населених пунктів, де загалом проживає 341 тис. осіб. Із них 580 ― невеликі містечка та села до 5 тис. мешканців. Варто відзначити, що минулого місяця 128 тис. українців уперше отримали можливість користуватися 4G від lifecell.


Мобільний оператор продовжує аналізувати використання трафіку в своїй мережі. В серпні споживання дата-трафіку зросло на 35% на річній основі, а його використання в розрахунку на одного абонента становило 13,2 ГБ. Натомість споживання 4G-трафіку зросло на 57% на річній основі порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Таке зростання показників зумовлене стрімким розширенням покриття оператора в різних регіонах країни.

Піковими днями з використання мобільного інтернету в серпні стали вихідні до святкування 30-ї річниці Незалежності України, коли абоненти lifecell використали понад 2,3 петабайта трафіку на день.

31 серпня була зафіксована рекордна кількість голосових дзвінків: напередодні нового навчального року абоненти lifecell разом виговорили 865 969 годин ― це майже 99 років розмов. Порівняно з серпнем 2020 року обсяг голосових дзвінків у мережі lifecell зріс на 5%.


Цьогоріч діджитал-оператор продовжує активно працювати над подальшим розширенням покриття, яке дозволить скоротити розрив у доступі до цифрових послуг між невеликими населеними пунктами та містами. Щомісяця сотні нових населених пунктів і тисячі українців отримують доступ до послуг 4G від lifecell. Станом на сьогодні високошвидкісний інтернет від оператора доступний у понад 12,5 тис. населених пунктів України, де загалом проживає близько 28 млн осіб.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити