Всі новини

lifecell та ДП «Інфоресурс» запустив чат-бот для абітурієнтів у месенджері BiP 29 червня 2021

Щоб допомогти майбутнім студентам під час вступної кампанії мобільний оператор lifecell спільно з ДП «Інфоресурс» запустив чат-бот в месенджері BIP. Це дасть змогу абітурієнтам швидко отримати інформацію щодо вступної кампанії, оцінити шанси вступу на бажану спеціальність, перевірити документи, навчитися користуванню державними сервісами в галузі освіти тощо.


Чат-бот працює за принципом «єдиного вікна», де можна отримати всю необхідну інформацію про вступ ті заклад вищої освіти одночасно. Формат бота є досить простим і лаконічним. Чат-бот не нав’язує абітурієнту вибір спеціальності, не радить вступати «хоч куди-небудь, аби на бюджет» та не прогнозує ймовірність вступу. Бот лише допомагає вступнику визначити спеціальність із огляду на його можливості та надає супутню інформацію.

Найкориснішою функцією чат-бота є можливість оцінити свої шанси вступу на бажану спеціальність або ж на бюджетні місця. Це допомагає уникнути однієї з найпоширеніших помилок абітурієнтів ― невідповідності результатів ЗНО з окремих предметів вимогам спеціальності, на яку була подана електронна заява. Цю проблему вирішено шляхом коригування можливостей пошуку конкурсних пропозицій ― тепер вступник може орієнтуватися на отримані результати ЗНО з конкретних предметів. У формі для пошуку абітурієнт має вибрати предмети, які зможе здати успішно. Так користувач отримає перелік спеціальностей, що відповідають критеріям його вибору.


Щоб скористатися ботом, необхідно встановити месенджер BiP, зайти в категорію «Пабліки» і знайти паблік «ОсвітаВсім».

Для зручності користувачів розробники також створили невеликий відеокурс, де лаконічно і доступно пояснюються ключові аспекти вибору спеціальності за допомогою державних електронних сервісів.


За допомогою відеокурсу можна дізнатися:

  • Що таке конкурсна пропозиція;
  • Як рахувати свій конкурсний бал і для чого існує система коефіцієнтів;
  • Чому важлива пріоритетність подання електронних заяв;
  • Як працює алгоритм адресного розміщення;
  • Як застосувати ці знання на практиці та вибрати спеціальність.

Нагадаємо, що торік lifecell і ДП «Інфоресурс» створили відкритий паблік для абітурієнтів у месенджері BiP ― «ОсвітаВсім». Там можна отримати інформацію щодо вступної кампанії та порадитися з фахівцями служби підтримки Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити