Всі новини

lifecell відкрив 400-й магазин в Україні 18 червня 2021

Кількість брендових магазинів lifecell сягнула 400 по всій Україні. Починаючи з літа 2020 року, нові точки продажу оператора відкрилися ще в 84 українських містах. Загальна площа всіх магазинів lifecell становить 12,6 га.


lifecell відкрив нові точки продажу, збільшивши свою роздрібну мережу до 400 магазинів. Нові ювілейні магазини 18 та 19 червня відкриються в Києві, Дніпрі, Вінниці, Мелітополі та Каховці.

Протягом року, з літа 2020-го, lifecell відкрив 106 магазинів загальною площею 2 445 м² у 84 містах України. З них у 43 нових містах і населених пунктах раніше не було магазинів оператора. Відтепер завдяки відкриттю нових торгових точок на 1,23 млн людей більше зможуть отримати якісне обслуговування представників оператора.


З початку літа 2020 року lifecell продовжував активно працювати над розширенням своєї роздрібної мережі брендових магазинів. Це торговельні площі різного формату й розміру, що забезпечують якісне обслуговування клієнтів і пропонують широкий вибір мобільних ґаджетів і аксесуарів для них. Торгові точки оператора представлені різними форматами: чотири види острівців, два види стендів, формат відділу та три формати повноцінних магазинів із відкритою або закритою викладкою. Протягом 2020 року компанія відкрила понад 100 магазинів.

lifecell також розширив перелік послуг, які абоненти можуть отримати в його мережі магазинів. У 2020 році була запущена послуга «lifecell Обмін», завдяки якій можна обміняти старий телефон на новий. Ще одним нововведенням є забезпечення магазинів оператора плотерами для різання захисних гідрогелевих плівок для смартфонів.


Наразі роздрібні магазини lifecell працюють у 206 містах і населених пунктах в усіх регіонах України, і надають можливість 19,3 млн українців отримати консультацію чи здійснити покупку в магазині оператора. Загальна площа ексклюзивних магазинів lifecell становить понад 12,6 га, що приблизно дорівнює площі 180 футбольних полів. У березні цього року оператор розпочав активне залучення партнерів до участі у відкритті брендових магазинів lifecell.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити