Всі новини

lifecell запустив акцію «Літня спека з кешбеком» 10 червня 2021

У рамках акції «Літня спека з кешбеком» lifecell нараховує своїм абонентам бонуси за перезамовлення пакетів послуг у застосунку «Мій lifecell».


Акція діє майже для всіх абонентів lifecell індивідуальної форми обслуговування, що використали наповнення пакету послуг за власним тарифним планом до закінчення періоду його дії та бажають повторно його замовити.

За кожне перше перезамовлення в застосунку «Мій lifecell» абонент отримує кешбек у розмірі 10% від вартості пакету послуг (на 7 днів, 4 тижні або 30 днів залежно від умов тарифного плану). Бонуси діють 7 днів включно з датою отримання. Ними можна скористатися для здійснення дзвінків, використання мобільного інтернету, відправки SMS та інших телекомунікаційних послуг згідно з умовами використання бонусного рахунку.


До того ж взяти участь в акції можуть й абоненти, що замовляють або перезамовляють пакети послуг для своїх рідних і близьких за допомогою сервісу «Мобільна турбота».

Вони отримують бонусний кешбек за кожного абонента, якому вперше перезамовили або замовили пакет послуг у застосунку «Мій lifecell».

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити