Всі новини

У lifecell завершилася програма стажування студентів Jump into life:) 7 червня 2021

lifecell випустив тринадцятий набір студентів, які протягом 4 місяців проходили навчання й набували практичних навичок роботи в компанії.


lifecell як соціально-відповідальна компанія приділяє багато уваги розвитку компетенцій та практичних навичок у молодих професіоналів. Саме тому вже 13 років поспіль запрошує студентів українських вишів на навчання в різні дирекції компанії.

Jump into life:) ― це соціально-освітня програма lifecell, що залучає до технологічної телеком-галузі талановитих українських студентів, які роблять перші кроки в своєму професійному житті. Мета програми ― дати змогу студентам набути професійних компетенцій і практичного досвіду, а також навчити їх виконувати робочі завдання. До того ж ця ініціатива підвищує престижність профільних технічних спеціальностей та допомагає долати проблему відсутності практичних навичок та досвіду роботи у студентів і випускників вишів.

Цього навчального року програма Jump into life:) через пандемію проходила в онлайн-форматі, починаючи зі співбесіди та завершуючи фінальним заходом. Перевагою такого навчання стала дистанційність: не мало значення, в яких містах перебували студент і його ментор ― кожен учасник мав змогу отримати практичні навички та знання незалежно від свого місцезнаходження. З вересня по грудень 2020 року на програму подалося близько 200 студентів, серед яких після фінального відбору продовжили навчання 22 студенти. Через усі етапи програми й відпрацювання практичних навичок пройшли 17 молодих талантів, троє з яких уже отримало пропозицію працевлаштування.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити