Всі новини

lifecell запустив нову лінійку тарифних планів для бізнесу зі знижками від 50% 19 травня 2021

lifecell запустив нові тарифні плани для корпоративних клієнтів: «Бізнес Старт», «Бізнес Стандарт», «Бізнес Стандарт+», «Бізнес Оптимальний» та «Бізнес Про». Для абонентів, які до цього не користувалися послугами lifecell, діє знижка на вартість пакетів послуг від 50% вартості пакетів.


Перевага нових корпоративних тарифних планів «Бізнес Стандарт+», «Бізнес Оптимальний» та «Бізнес Про» в тому, що вони містять додаткові бізнес-послуги з IP-телефонії та пакет Business Starter послуги Google Workspace (раніше Google G Suite). Ці сервіси користуються великою популярністю серед бізнес-абонентів оператора.


З послугою IP-телефонії клієнти мають змогу користуватися якісним та надійним шифрованим зв’язком (SRTP TLS або IPSec), який не можна прослухати в інтернет мережі. Зростання популярності цієї послуги склало 48% у січні 2021 року, 60% у лютому і 65% у березні, якщо порівнювати з відповідними періодами минулого року.


Пакет Business Starter включено у «Бізнес Стандарт+», «Бізнес Оптимальний» та «Бізнес Про», як найбільш популярний і затребуваний клієнтами з IT-галузі, логістичними компаніями, державними установами тощо. Він надає доступ до базових сервісів Google, а також дозволяє створити електронну адресу компанії з використанням її домену.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити