Всі новини

lifecell запустив 4G для мешканців 373 населених пунктів Львівщини 15 квітня 2021

Протягом першого кварталу 2021 року мобільний оператор lifecell значно розширив покриття швидкісного мобільного інтернету у Львівській області. За три місяці понад 171 тис. мешканців з 373 населених пунктів Львівщини отримали можливість користуватися 4G від lifecell.


Завдяки розширенню мережі у Львівській області велика кількість мешканців регіону отримала доступ до швидкісного мобільного інтернету від lifecell. Відтепер зв'язком четвертого покоління можуть користуватися жителі 1460 міст і сіл регіону. Загалом, у березні до 4G від lifecell було підключено 107 населених пунктів.

Найбільшими населеними пунктами на Львівщині, де в першому кварталі цього року з'явився зв'язок 4G, стали: Старий Самбір (Самбірськиий район), Уличне (Дрогобицький район), Лопатин (Червоноградський район), Доброгостів (Дрогобицький район) і Прилбичі (Яворівський район).


Жителі регіону також почали частіше користуватися мобільним інтернетом. Його використання збільшилося на 33% порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Лідерами із використання мобільного інтернету були такі населені пункти: Львів, Червоноград, Старичі, Стрий та Дрогобич. Лідерами за кількістю і тривалістю голосових розмов стали жителі Львова, Червонограда, Борислава, Сокаля і Нового Роздолу.


Зазначимо, що протягом другого півріччя 2020 року швидкісний мобільний зв’язок 4G від lifecell з’явився в 1250 населених пунктах, де мешкає понад 800 тис. осіб. Загалом у 2020 році понад 1 млн мешканців різних регіонів України отримало доступ до швидкісного мобільного інтернету lifecell. Наразі доступ до 3G та 4G від lifecell мають уже 75% українців.

У 2021 році мобільний оператор продовжує активно працювати над подальшим розгортанням покриття, яке дозволить скоротити розрив у доступі до цифрових послуг між невеликими населеними пунктами та містами.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити