Всі новини

lifecell оновив «Мобільний додаток TВ+» і продовжує розвивати сервіс 3 березня 2021

«Мобільний додаток TВ+» є цифровим сервісом lifecell, завдяки якому можна на смартфоні або планшеті переглядати телевізійні канали та фільми і серіали в онлайн-кінотеатрі. TВ+ було оновлено в січні, а в лютому 2021 року на нього перейшли всі користувачі попередньої версії цього застосунку. Змінився не тільки дизайн інтерфейсу, але і якісне наповнення послуги.

В оновленому застосунку абонент отримує такі зручні функції:

  • історія перегляду;
  • батьківський контроль із установленням PIN-коду;
  • можливість додавати фільми у «Вибране»;
  • можливість установити нагадування для того, щоб не пропустити початок улюбленої програми;
  • можливість перегляду фільму мовою оригіналу + ТБ-паузи та перемотка в прямому ефірі, а також ― ТБ-архіву за останні 7 днів на популярних каналах.

Переваги використання оновленого «Мобільного додатка ТВ+»:

  • Абоненти, які щойно підключилися до ТВ+, отримують 3-тижневий доступ до 140+ каналів і більшості фільмів лише за 1 грн.
  • Доступ до онлайн-кінотеатру з тисячами преміальних фільмів, мультфільмів і серіалів від Marvel, Universal, FOX, ABC, Paramount, Disney тощо. Каталог фільмів постійно оновлюється.
  • Можливість одночасного перегляду на трьох мобільних пристроях для всіх членів родини та зберігання позиції перегляду при зміні пристрою. Тобто можна продовжити перегляд фільму на іншому пристрої з того моменту, де зупинилися.
  • Підібрати фільм або канал можна навіть без передплати, а «Мобільний додаток TВ+» підкаже, до якого пакету він входить, і його вартість. Керувати тарифами та замовляти додаткові підписки можна безпосередньо в застосунку.

Користувачі мають змогу вибирати пакети S, M або L із потрібним контентом. За допомогою застосунку можна також передплатити тематичні пакети: кіно, спорт, дитячий та інші пакети з ексклюзивними каналами. Детальніше про застосунок дивіться за посиланням. Наразі триває акція, за умовами якої можна виграти планшет або телефон Samsung, підключивши будь-який пакет послуг у «Мобільному додатку ТВ+».

Незабаром lifecell продовжить розвивати «Мобільний додаток ТВ+» і додасть зручні та потрібні користувачам функції: перегляд трейлера фільму, субтитрів, а також можливість замовити перегляд вибраного фільму на 2 дні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити