Всі новини

lifecell виграв у АМКУ cправу про штраф на 19,5 млн грн 11 грудня 2020

Справа, відкрита на lifecell ще у 2011 році, була оскаржена оператором, і штраф по ній на суму 19,5 млн грн скасовано. Відповідне рішення виніс Північний апеляційний господарський суд.


У 2011 році АМКУ відкрив справу щодо lifecell за поширення інформації, що вводить в оману в частині інформування про тарифікацію голосових послуг у чотирьох тарифних планах. У 2015 році розгляд цієї справи було поновлено. У 2017 році Антимонопольний комітет оштрафував мобільного оператора lifecell на 19,5 мільйони гривень за некоректне інформування щодо тарифікації.

Компанія lifecell була категорично не згодна з таким рішенням АМКУ і пройшла весь шлях оскарження у встановленому Законом судовому порядку, який тривав три роки.


У 2017 році lifecell оскаржив рішення АМКУ у Господарському суді м.Києва. В 2020 році Господарський суд відмовив у задоволенні позову оператора.

lifecell, оскаржуючи рішення суду першої інстанції, зазначив, що Господарський суд не взяв до уваги наведені оператором факти, що підтверджують порушення АМКУ встановленої законодавством процедури отримання доказів. Також для відкриття справи було проведено некваліфіковане опитування, яке суперечить принципам проведення соціологічних досліджень. Ба більше АМКУ використовував дані, які не мають відношення до lifecell а саме висновки громадських об’єднань, які стосувалися формулювань тарифікації, які ніколи не використовувались оператором.

Крім того, громадські об’єднання, висновки яких були використані, не уповноважені їх надавати. Також місцевий суд не взяв до уваги те, що АМКУ відхилив надані lifecell докази без будь-яких обґрунтувань. Неповне з’ясування обставин справи і АМКУ, і судом, порушення ними норм матеріального та процесуального права призвело до винесення необґрунтованих та незаконних рішень.


Сума, яку lifecell мав би сплатити у разі програшу, складала 40 млн грн. Завдяки кваліфікованим юристам компанії тепер ця сума буде інвестована в розгортання 4G-мережі в Україні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити