Всі новини

За третій квартал 2012 кількість іноземних абонентів у мережі life:) збільшилася на 31% 26 жовтня 2012

Мобільний оператор life:) підводить підсумки третього кварталу 2012 з роумінгу, який традиційно б'є всі рекорди активності.  Кількість іноземних абонентів, які зареєструвалися в мережі оператора, зросла практично на 31% у порівнянні з аналогічним періодом 2011 року.

Це пов'язано з підвищенням туристичної привабливості України, а також із вигідними ціновими пропозиціями life:) з роумінгу та міжнародним дзвінкам.

Туристи, які відвідали Україну в третьому кварталі 2012 року, спожили на 69% більше вхідного голосового трафіку в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року. У свою чергу, обсяги вихідного голосового трафіку зросли на 74%. Обсяг GPRS трафіку виріс на 105%.

У цьому сезоні найбільше число гостьових абонентів, які зареєструвалися в мережі life:), було з Білорусі, Німеччини, Італії, Литви, Молдови, Польщі, Росії, Румунії, Туреччини, Чехії. Збільшилася кількість іноземних туристів із Великобританії, Болгарії, Казахстану, Латвії та Словаччини.

Послугами голосового трафіку і SMS найбільш активно користувалися туристи з Росії, Білорусі, Туреччини, Польщі та Казахстану. Послуга GPRS стала більш популярною для туристів із Росії, Туреччини, Білорусі, Італії, Польщі: обсяги дата трафіку, спожитого гостьовими абонентами із цих країн у третьому кварталі виросли більш ніж у 2 рази.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити