Всі новини

lifecell закупив два апарати штучної вентиляції легень для центрів боротьби з COVID-19 10 квітня 2020

lifecell придбав 2 апарати ШВЛ для українських центрів боротьби з COVID-19. Один з них компанія вже передала до опорної лікарні Київщини Білоцерківської міської лікарні №3. Другий на початку травня буде надано Уманській міській лікарні, де також перебувають хворі на коронавірус. Частину коштів на закупівлю апаратів зібрали працівники компанії.


Компанія придбала апарати ШВЛ типу RV200 та RS300, що призначені для забезпечення інвазивної та неінвазивної, безперервної або переривчастої підтримки дихання для новонароджених, дітей і дорослих пацієнтів.


RV200 вже встановлено у КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №3». Також було проведено навчання персоналу особливостям роботи з даним апаратом.


До проекту закупівлі медичного обладнання долучився і весь колектив lifecell. Працівниками компанії було організовано краудфандингову кампанію BIG HEARTED COMPANY та зібрано близько 440 тис. грн. Загальна ж вартість двох апаратів ШВЛ склала 1 млн 50 тис. грн.


Найближчі кілька місяців компанія буде безкоштовно надавати обом лікарням усі витратні матеріали для даних апаратів ШВЛ.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити