Всі новини

lifecell та МЗС України домовились про популяризацію системі «ДРУГ» 28 лютого 2020

Наприкінці лютого lifecell та Міністерство закордонних справ України підписали Меморандум про співробітництво з метою інформування абонентів щодо проєкту добровільної реєстрації українських громадян, які подорожують за кордон.


В результаті підписаного Меморандуму абоненти lifecell в роумінгу відтепер отримують SMS-повідомлення з посиланням на застосунок «ДРУГ» та інформацією про переваги реєстрації в ньому.


За допомогою цього проєкту «ДРУГ» українці, які перебувають за кордоном та потрапляють в надзвичайні ситуації (природні катаклізми, соціальні заворушення, військові конфлікти тощо), будуть отримувати інформацію про умови перебування на території держави. Також у разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, до якої людина зареєструвалася, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на зазначений номер телефону або лист електронною поштою. Крім того, посольство чи консульство України матимуть можливість встановити зв’язок з подорожуючим або з особами, яких було зазначено у анкеті.


Щоб скористатися послугою інформування, необхідно заповнити електронну анкету на сайті або в додатку (Android, IOS) та зазначити:

  • інформацію про особу, яка подорожує;
  • маршрут подорожі та період перебування за кордоном;
  • інформацію про близьких осіб, які подорожують;
  • контактну особу в Україні.

Оператор lifecell з 2016 року вже активно співпрацює з Міністерством закордонних справ України, допомагаючи людям, які опинилися в складних умовах. В разі виникнення надзвичайних ситуаціях за кордоном оператор підтримує громадян та безкоштовно надає хвилини для дзвінків в Україну.


Шостий рік поспіль lifecell реалізує соціальний проект з підтримки своїх абонентів у роумінгу в тих країнах, де відбуваються надзвичайні ситуації, стихійні лиха чи теракти. У липні 2016 року lifecell підписав Меморандум про співпрацю з МЗС України, в рамках якого продовжує допомагати громадянам України, що опинилися у скрутному становищі за кордоном в результаті подій надзвичайного характеру.


Дзвінки на цілодобову гарячу лінію МЗС +38044 238 1657 (Служба оперативних чергових МЗС) з будь-якої країни для абонентів lifecell не тарифікуються.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити