Всі новини

Відтепер Дія без плати за трафік для абонентів lifecell 12 лютого 2020

Електронний сервіс Дія, який відкриває доступ до цифрових державних послуг, для абонентів lifecell відтепер не тарифікується.Наразі за допомогою сервісу Дія можна завантажити цифрове посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та BankID. Найближчим часом буде відкрито доступ до цифрових документів: полісу страхування авто, паспорту та закордонного паспорту, студентського, штрафи на авто, цифровий податковий номер та дані з реєстрів. На загал в планах уряду протягом трьох років надати доступ до всіх державних послуг за допомогою сервісу.

До Дії зараз можна отримати доступ за допомогою застосунку чи порталу. Застосунок можна завантажити у Play Market та App Store.

Додамо, що в залежності від тарифного плану, абоненти lifecell також отримують доступ до соціальних мереж та месенджерів без плати за трафік.

Нагадаємо, що у січні lifecell розширив мережу 4G ще на 36 населених пунктів. Тепер швидкісний мобільний інтернет четвертого покоління від lifecell охоплює 10 597 населених пунктів, де проживає понад 30 мільйонів українців.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити