Всі новини

lifecell поглиблює співпрацю з українськими студентами 28 грудня 2019

lifecell підписав Меморандум про співпрацю з представниками українського студентства для вдосконалення та поглиблення співпраці.


В рамках меморандуму, підписаного між представниками lifecell та ГО «Українська асоціація студентів», зазначені наступні напрями співпраці: проведення спільних освітніх та розважальних заходів, інформування студентів щодо переваг програми лояльності lifecell Campus та співробітництво у напрямку втілення інноваційних освітніх програм.


«Студенти ― молода і сучасна аудиторія, що тільки починає свій професійний шлях і постійно користується мобільним зв’язком і швидкісним мобільним Інтернетом для спілкування, навчання та розваг. Тому ми надаємо їм додаткові переваги, для отримання яких потрібно мати лише дійсний студентський квиток. І не важливо, яким оператором мобільного зв’язку студент користується», - прокоментував Єгор Величко, начальник департаменту підвищення лояльності клієнтів lifecell.


lifecell Campus надає додаткові переваги та знижки всім студентам, які зареєструвалися на сайті програми за допомогою дійсного студентського квитка. Ця програма доступна для всіх студентів, що навчаються в коледжах, училищах, технікумах та вищих навчальних закладах, незалежно від оператора зв’язку, яким вони користуються. Всі актуальні пропозиції для студентів доступні на сайті https://lifecamp.com.ua

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити