Всі новини

life:) відкриває "Школу мобільного зв'язку:)" 10 жовтня 2012

Мобільний оператор life:) відкриває незвичайну школу для учнів дев'ятих класів - "Школу мобільного зв'язку:)" - соціально-освітній проект, спрямований на розширення світогляду школярів, збагачення їх знань щодо новітніх технологій, а також на підняття престиж у технічних спеціальностей.

У рамках проекту КСВ "Школи мобільного зв'язку:)" компанія запрошує школярів відвідати її офіси та Центри обслуговування абонентів і, таким чином, більше довідатися про природу та історію мобільного зв'язку, новітні технології та перспективи їх розвитку, а також про представників різних професій, які беруть участь у створенні телекомунікаційних послуг.

У рамках кожного візиту на школярів чекають:

  • презентація компанії та спеціальностей, які в ній представлені,
  • спеціально підготовлений life:) відеофільм про історію та природу мобільного зв'язку,
  • конкурс з подарунками.

9 жовтня Центральний офіс компанії у Києві відвідало понад 30 учнів однієї з загальноосвітніх шкіл міста. Гості з особливим інтересом переглянули підготовлене відео, роздивлялись обладнання, активно відповідали на питання конкурсу, отримуючи цінні та яскраві подарунки зі Світу Спілкування.

До кінця року проект буде розширено також на Львів, а у 2013 році він охопить і інші міста України. "Школа мобільного зв'язку:)" від life:) є довгостроковим проектом, що охопить всю Україну.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити