Всі новини

Месенжер BiP має понад 1 млн завантажень в Україні 16 грудня 2019

Багатофункціональний месенджер BiP стає все більш популярним в Україні. Його завантажили вже понад 1 млн користувачів.


BiP - це месенджер, доступний для абонентів усіх мобільних операторів України. Він дозволяє при підключенні до інтернету (мобільного чи Wi-Fi) обмінюватися миттєвими повідомленнями, HD-фото та відео, аудіо-файлами, документами. За допомогою BiP також можна телефонувати не тільки користувачам BiP, а й на будь-які номери, де додаток не встановлено. Додатком BiP окрім мобільного телефону можна також користуватись на планшеті, ноутбуку чи РС.

Серед багатьох інших існуючих месенджерів BiP має три унікальні функціональні можливості: BiP In/ Bip Out, BiP SOS-пакет та Віртуальний номер BiP.

  1. За допомогою BiP In/Bip Out абоненти lifecell можуть приймати дзвінки та дзвонити на будь-які телефонні номери як в Україні, так і за кордоном по тарифам на розмови, що діють в їхньому пакеті послуг в Україні. Цей сервіс є особливо корисним для всіх абонентів, які часто подорожують або працюють за кордоном.
  2. BiP SOS-пакет дозволяє абоненту здійснювати дзвінки при відсутності грошей на мобільному рахунку.
  3. Віртуальний номер BiP - послуга голосової телефонії з використанням українського номеру lifecell для користування через BiP (без купівлі і встановлення фізичної SIM-карти). Ця послуга буде особливо корисною тим абонентам, які довготривалий час знаходяться за кордоном, але при цьому хотіли би користуватись звичним номером своєї домашньої країни.

Завдяки месенджеру BiP також можна ділитися місцезнаходженням, здійснювати HD відео-дзвінки у групі, підписуватися на пабліки, здійснювати грошові перекази з картки на картку, отримувати та переказувати гроші через QR-код, поповнювати будь-який мобільний рахунок за допомогою картки, створювати «Таємний чат» і надсилати стікери, розроблені спеціально для BiP.

Месенджер BiP є розробкою Turkcell, материнської компанії lifecell, і наразі доступний абонентам будь яких мобільних операторів. Для всіх абонентів lifecell плата за користування інтернет-трафіком BiP – відсутня і месенджер дозволяє спілкуватись навіть з 0 грн на рахунку.

Для абонентів lifecell також доступні додаткові переваги користування месенджером BiP у роумінгу: безкоштовно на 30 днів надається 100 МБ за кордоном. Цей трафік можна використати для спілкування у месенджері та відправки файлів (фото, відео).

Також для абонентів lifecell доступні й інші цифрові сервіси: хмарне сховище lifebox, додаток Мій lifecell, цифрове телебачення TV+, додаток lifecell журнали.

Детальніше про месенджер BiP: https://bip.lifecell.ua/

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити