Всі новини

life:) презентує каталог додатків life:) Apps для смартфонів 8 жовтня 2012

Мобільний оператор life:) представляє каталог додатків life:) Apps, спеціально розроблений для власників смартфонів, які відтепер отримають можливість користуватися понад 900 безкоштовними додатками на українській та російській мовах.

Клієнти life:) Apps можуть стежити за появою нових додатків, отримувати повідомлення про додатки, що стали безкоштовними, а також обговорювати новинки з друзями і ділитися цікавими знахідками через соціальні мережі Facebook, Twitter та ВКонтакте.

life:) Apps доступний для завантаження на сайті apps.life.ua або на Google Play. Пряме посилання на каталог додатків ще простіше і зручніше отримати за допомогою SMS, набравши код *123*40#.

В каталозі life:) Apps представлена велика кількість додатків від вітчизняних розробників, орієнтованих спеціально на українського користувача. З питань розміщення додатків у каталозі можна звертатися за адресою apps@life.com.ua.

Про доступність каталогу life:) Apps для користувачів iPhone та iPad можна буде дізнатися з новин life:) на сайті www.life.com.ua.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити