Всі новини

Коментар lifecell щодо перемоги в тендері на 4G-зв'язок у діапазоні 1800 МГц по 1-му лоту 6 березня 2018

Cьогодні на другому тендері компанія lifecell придбала 1 лот 2*15 МГц у діапазоні 1800 мГц для розвитку 4.5G-мережі. За результатами відкритих торгів компанія заплатить до державного бюджету 795 млн грн, що разом із сумою сплати за частоти в діапазоні 2600 МГц становитиме 1,7 млрд грн.


За результатами двох тендерів — у діапазоні 2600 і 1800 МГц, оператор lifecell отримав найбільшу кількість спектра в перерахунку на одного абонента для забезпечення якісним і доступним зв’язком четвертого покоління абонентів по всій території України. Для наших абонентів це означає вищу швидкість передачі даних, досвід користування найкращими діджитал-сервісами, доступ до фінансових сервісів, перегляд HD-відео без затримок, можливість грати в онлайн-ігри будь-якої складності, а для бізнес-користувачів — проводити онлайн-конференції з будь-якого місця без прив'язки до проводового Інтернету.


Нові можливості 4.5G-мережі від lifecell будуть доступними завдяки унікальним технічним можливостям оператора:

- мережа lifecell побудована на новітніх технічних рішеннях світових лідерів — виробників обладнання для телекомунікацій

- для підтримки мережі lifecell використовується остання версія програмного забезпечення, що відповідає стандарту LTE Advanced PRO (3GPP Release 13);

- у мережі використовується багатопоточна технологія 4х4 MIMO, яка здатна забезпечити найкращу ємність, швидкість та покриття.


Станом на сьогодні lifecell має найширше покриття 3G+ в Україні, найбільше проникнення смартфонів у мережі (68 %) та низку унікальних інноваційних діджитал-продуктів, тарифів і сервісів (месенджер BiP, хмарне сховище lifebox та ін.).


Зі стартом 4.5G-ери ми будемо тримати лідерство в наданні послуг мобільного Інтернету не лише третього, а й четвертого покоління, а також продовжувати інвестувати в розвиток сучасних інноваційних рішень і сервісів, маючи достатню кількість частотного ресурсу для забезпечення швидкісного зв’язку в 4.5G-мережі для якомога більшої кількості українців.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити