Всі новини

lifecell запустив акцію «Приведи друга» 3 липня 2019

Діджитал-оператор lifecell відтепер нараховує абонентам бонуси за перехід в cвою мережу в рамках MNP.


Діджитал-оператор lifecell запустив акцію «Приведи друга до lifecell», в рамках якої будуть нараховуватися бонуси за перехід від інших операторів в мережу lifecell в рамках MNP (Mobile number portability). Акція діє до кінця року та дійсна для індивідуальних абонентів, які обслуговуються умовах передплати.

Для того, щоб взяти участь в акції та отримати 50 бонусів, треба ввести номер телефону на сайті lifecell в розділі акції, отримати SMS із реферальним посиланням та надіслати його друзям. Після того, як друг скористається послугою MNP, змінить оператора та сплатить свій перший пакет послуг («Лайфхак», «Лайфхак Контракт», PLATINUM, «БОМБА», «ХайП», «Хітмейкер», «Смарт Сім’я», «Гаджет»: «Планшет», «Роутер») - 50 бонусів будуть автоматично нараховані обом абонентам.

Згідно з умовами акції, по 50 бонусів на бонусний рахунок отримають обидва абоненти: той, хто приводить друга в lifecell, та той, хто змінює оператора. Один абонент може привести 10 друзів та отримати на свій бонусний рахунок 500 бонусів. Детальніше за посиланням.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити