Всі новини

lifecell оновив портфоліо тарифних планів і запустив новий тариф «Інтернет Жара» 5 червня 2019

Діджитал-оператор lifecell випустив нові популярні тарифні пакети «Хайп», «Лайфхак» і Platinum, надавши нову опцію вибору кількості хвилин голосових дзвінків. Оператор також додав в свою лінійку новий тариф «Інтернет Жара».

З 5 червня lifecell випустив нові тарифні плани на базі популярних тарифів «Хайп», «Лайфхак» і Platinum. У нових тарифних планах абонент може самостійно обирати кількість голосових дзвінків, з огляду на свої потреби. Перемикаючись між запропонованими варіантами кількості хвилин, термін дії пакету послуг буде зберігатися, а залишок хвилин буде перераховуватися.

Для різних тарифів послуг пропонується різна кількість хвилин:

«ХайП»: безліміт всередині мережі lifecell + 100 хвилин на інші номери або 1000 хвилин на дзвінки на будь-які стаціонарні або мобільні номери в Україні. Вартість пакета послуг на 4 тижні становить 100 грн.
«Лайфхак»: безліміт всередині мережі lifecell + 150 хвилин на інші номери або 1500 хвилин на будь-які дзвінки на стаціонарні або мобільні номери в Україні. До того ж, вартість пакету послуг «Лайфхак» за 4 тижні становить 150 грн замість 175 грн раніше.
Platinum: безліміт всередині мережі lifecell + 250 хвилин на інші номери або 2500 хвилин на будь-які дзвінки на стаціонарні або мобільні номери в Україні. Вартість пакета на 4 тижні становить 250 грн.

Щоб змінити варіант обраних хвилин, абоненту достатньо буде набрати комбінацію цифр *850# і натиснути «виклик». Перші два перемикання здійснюються безкоштовно, потім перемикання буде коштувати 10 грн.

lifecell також запустив новий тарифний план «Інтернет Жара», вартість якого становить 60 грн на 4 тижні. Він включає в себе 20 ГБ мобільного інтернету і 100 хвилин для голосових дзвінків на будь-які номери мобільного та фіксованого зв'язку в Україні. Особливість нового тарифу в автоматичному нарахуванні повного пакету послуг після використання всього мобільного трафіку (передбаченого тарифом або підключеного додатково). Якщо абонент використав всі гігабайти раніше, ніж закінчилися 4 оплачені тижні, йому автоматично нараховується новий повний пакет послуг. Для цього на рахунку повинно бути не менше 60 гривень. Всі невикористані хвилини для розмов будуть зберігатися до кінця оплачених 4 тижнів.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити