Всі новини

life:) представив свій третій соціальний звіт 3 жовтня 2012

Оператор мобільного зв'язку life:) представив свій третій нефінансовий (соціальний) звіт, в якому висвітлюються основні принципи корпоративної соціальної відповідальності компанії та їх реалізація за минулий 2011 рік.

Третій рік поспіль мобільний оператор life:) публікує свій соціальний звіт, у якому висвітлюються усі ключові напрямки діяльності компанії в сфері соціальної відповідальності, та розповідається про результати діяльності основних програм компанії, таких як: «Допомогти так легко!», «Стрибок у життя:)», волонтери «Dream Team» тощо.

Соціальний звіт life:) за 2011 рік містить важливу інформацію щодо ключових сфер відповідального ведення бізнесу та повною мірою розкриває результати діяльності компанії за цими напрямками.

Компанія life:) видає нефінансовий (соціальний) звіт починаючи з 2009 року, а принципи відповідального ведення бізнесу впроваджує від самого початку роботи на українському ринку.

Протягом трьох років поспіль life:) входить в десятку найбільш соціально відповідальних компаній України за версією авторитетного рейтингу журналу «Гвардія».

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити