Всі новини

Головний виконавчий директор Turkcell, материнської компанії lifecell, став лауреатом премії GSMA 2019 за видатний внесок у розвиток мобільної індустрії 27 лютого 2019

На всесвітньому мобільному конгресі MWC у Барселоні Асоціація GSM оголосила головного виконавчого директора компанії Turkcell Каана Терзіоглу лауреатом премії GSMA 2019 року в категорії “Видатний внесок у розвиток мобільної індустрії”.

Щороку цією премією нагороджують приватних осіб, компанії та організації, що зробили значний внесок у розвиток мобільної індустрії та мобільного зв'язку. Асоціація GSM представляє інтереси операторів мобільного зв'язку у всьому світі та об'єднує більше 750 операторів та близько 400 компаній з більш широкої мобільної екосистеми. GSMA є організатором найважливіших в телекомунікаційній галузі подій — щорічної виставки MWC в Барселоні, Лос-Анджелесі та Шанхаї, а також регіональних конференцій Mobile 360.

“Цифрова трансформація і зростання компанії Turkcell протягом останніх двох років, а також досягнення значних фінансових результатів свідчить про досвід, знання та далекоглядність Каана Терзіоглу. Крім того, Каан Терзіоглу виступає борцем за права біженців та переселенців, просуваючи ідею того, що технології — не розкіш, а необхідність Він завжди є прибічником принципів соціальної відповідальності бізнесу, прикладом якої стала компанія Turkcell”, - зазначив Стефан Рішар, очільник GSMA, голова наглядової ради і СЕО Orange Group.

З 2015 року Каан Терзіоглу є головним виконавчим директором турецького оператора конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг Turkcell, який є материнською компанією lifecell. Розвиток українського оператора відбувається згідно з глобальною стратегією цифрової трансформації групи Turkcell.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити