Всі новини

Turkcell планує стати технологічним партнером українського уряду 25 січня 2019

Голова правління Turkcell, материнської компанії lifecell, Ахмет Акча, взяв участь у другому засіданні Національної інвестиційної ради, яке відбулося 23 січня в Давосі в рамках Всесвітнього економічного форуму (WEF).

У ході своєї промови Ахмет Акча поділився планами групи Turkcell щодо роботи в Україні. Зокрема, Turkcell планує стати технологічним партнером українського уряду, впроваджуючи свої інноваційні продукти та рішення на українському ринку.

В епоху «Промисловості 4.0», коли в усьому світі відбувається зміщення промислового виробництва в сторону інформаційно-комунікаційних технологій, безпечне та надійне зберігання даних та можливість їхнього аналізу стають невід’ємною складовою економічного розвитку. Turkcell зробив важливі кроки в цьому напрямку, займаючись такими проектами як дата-центри, центр кібер-захисту, проект «Міська лікарня» та багатьма іншими для уряду Туреччини. Turkcell також інвестує в розвиток проектів Інтернету речей (IoT), що знайшли застосування в різних секторах, зокрема в аграрному. Ахмет Акча висловив переконаність у тому, що розроблені в Туреччині рішення можна використовувати й в Україні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити