Всі новини

lifecell запускає преміум-тариф «Лайфхак PLATINUM» та додає ще більше послуг до лінійки тарифів «Лайфхак» 21 вересня 2018

Діджитал-оператор lifecell запускає новий преміум-тариф «Лайфхак PLATINUM» та оновлює тарифи «Лайфхак», «Лайфхак Плюс» та «ХайП». Усі тарифи лінійки стають більш «діджитальними» і пропонують ще більше гігабайтів мобільного Інтернету та гарантовану кількість гігабайтів у хмарному сховищі lifebox.

Відтепер у кожному тарифному пакеті оновленої лінійки абонент отримує наступну кількість гігабайтів на 4 тижні користування пакетом послуг: у новому тарифі «Лайфхак PLATINUM» — 40 ГБ, «Лайфхак Плюс» — 30 ГБ, «Лайфхак» — 20 ГБ. Якщо абонент використав більше гігабайтів, до наступного пакету послуг буде включено цю додаткову кількість дата-трафіку

Також до тарифних планів «Лайфхак», «Лайфхак Плюс» та «ХайП» включено 50 ГБ у хмарному сховищі, а до тарифу «Лайфхак PLATINUM» — цілих 500 ГБ.

Більш детальну інформацію про тарифи та послуги можна отримати на сайті оператора: www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити