Всі новини

У групі life:) у Facebook вже 10 тисяч користувачів! 4 вересня 2012

life:) група у Facebook менше ніж за 3 місяці свого існування досягла 10 тисяч учасників, що свідчить про велику популярність life:) в соціальній мережі.

Згідно з даними компанії SocialBakers, група life:) у Facebook посідає 2-е місце за своєю популярністю на телекомунікаційному ринку, 4-е місце за темпами росту серед усіх груп Facebook в Україні, 38-е місце серед понад 200 українських брендів, продовжуючи активно рости і зміцнювати свої позиції.

З моменту свого заснування група life:) у Facebook стала для користувачів невід'ємною частиною їх соціальної активності, про що свідчить надзвичайно великий приріст групи - лише за попередній місяць (серпень) кількість учасників зросла більш ніж на 6 тисяч.

Це не дивно, адже саме тут можна дізнатися цікаві факти з різних куточків світу, поспілкуватися з однодумцями, а також - стати учасником захоплюючих акцій, конкурсів, тестів і голосувань.

За час існування групи учасники отримали прекрасну можливість ще ближче познайомитись з брендом завдяки яскравим постам, живому спілкуванню з однодумцями і захоплюючим акціям.

Щоб стати частиною спільноти life:) у Facebook, необхідно перейти на сторінку https://www.facebook.com/lifeua.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити