Всі новини

Обережно, інтернет- шахраї! 5 червня 2018

В мережі Інтернет активізувалися шахраї. З’явилася реклама в мережі Інтернет з акцією, начебто від оператора lifecell, про можливість для учасників акції виграти дорогі смартфони (iPhoneX, SamsungGalaxyS8, iPadAir 2 та ін.) від lifecell. Насправді, шахраї намагаються отримати дані вашої банківської карти та в результаті скористатися вашими грошовими коштами.

Оператор lifecell офіційно інформує вас про те, що на даний момент не проводить жодних рекламних кампаній та акцій з розіграшу смартфонів, телефонів та іншого шляхом пропозиції пройти опитування, вказати дані банківської картки, сплатити вартість доставки виграшу і т.п.

Термін проведення, правила, умови та деталі акції чи розіграшу, що проводяться оператором lifecell, публікуються виключно на офіційному веб-сайті оператора www.lifecell.ua, а також – на офіційних сторінках lifecell в соціальних мережах Facebook та Twitter.

Закликаємо вас ігнорувати подібного роду рекламу та пропозиції, які закликають реєструвати ваші банківські картки з метою отримання винагороди чи призів. Якщо ви стали жертвою подібного роду шахрайства – звертайтеся до Національної поліції. Зі свого боку, оператор lifecellвживає всі можливі та передбачені законодавством заходи, щоб зупинити подібного роду шахрайство.

Будьте уважні та не ставайте жертвами шахраїв!

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити