Всі новини

Коментар lifecell щодо перемоги в тендері на 4G-зв'язок у діапазоні 2600 МГц по перших двох лотах 31 січня 2018

Cьогодні на 4G-тендері оператор lifecell придбав 2*15 МГц у діапазоні 2600 МГц для розвитку власної 4G-мережі. Згідно з результатами перемоги в торгах, по двох перших лотах компанія заплатить у державну казну 909,25 млн грн. У результаті lifecell отримав найбільшу кількість спектра в перерахунку на одного абонента, що означає найкращу швидкість, найкращу продуктивність і найкращий користувацький досвід для наших абонентів.


Головний виконавчий директор lifecell Ісмет Язиджи прокоментував: «Наша мережа готова до запуску 4G. Я думаю, вона буде запущена ще до початку весни, як тільки буде завершено всі необхідні процедури».


Діджитал-оператор lifecell завжди був драйвером телеком-ринку України, і результати сьогоднішнього тендера ще раз підтверджують наші наміри надавати своїм абонентам передові послуги та розвивати інноваційну екосистему телеком-індустрії. Наразі ми маємо найбільше портфоліо діджитал-продуктів, серед яких месенджер BiP, хмарне сховище lifebox, сервіс «lifecell Журнали» додаток My lifecell.


У 2015 році ми першими почали розгортати мережу третього покоління на основі сучасної технології 3G+, у 2017-му були визнані лідером за швидкістю та якістю мобільного інтернету 3G+, на цей день маємо найбільше проникнення смартфонів у мережі та найбільше географічне покриття 3G, а сьогодні ми придбали 2*15 МГц у діапазоні 2600, що дозволить нам розгортати мережу з високою ємністю.


Як провідний гравець на українському ринку цифрових інноваційних технологій ми продовжуємо інвестувати в їхній розвиток. Наша мета — розгорнути найкращу 4G-мережу для своїх абонентів, пропонуючи їм максимально зручні продукти та сервіси. Саме для цього ми використовуємо всі можливості, у тому числі й придбання смуги 2*15 МГц у діапазоні 2600.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити