Всі новини

lifecell передав Кіберполіції систему для екстреного сповіщення ENS 26 вересня 2017

Компанія lifecell передала в користування Департаменту Кіберполіції Національної поліції України спеціально розроблене IT-рішення для екстреного сповіщення в умовах надзвичайних ситуацій Emergency Notification System. За допомогою інструменту ENS кіберполіція зможе негайно інформувати учасників телеком-індустрії про кіберзагрози та координувати спільні дії в умовах кібератак.


Меморандум про співпрацю був підписаний у Києві, 26 вересня 2017 року під час прес-конференції, організованої спільно компанією lifecell та Департаментом кіберполіції Національної поліції України за підтримки та сприяння Української Асоціації операторів зв’язку «Телас».


Система екстреного сповіщення (Emergency Notification System – ENS) – хмарне IT-рішення, яке розроблене в компанії lifecell, є унікальним для українського ринку, і працює як інструмент для інформування визначеної бази отримувачів за допомогою голосових повідомлень, SMS та електронних листів в умовах надзвичайних ситуацій.


Впродовж 2017 року Департамент корпоративної безпеки lifecell успішно застосовував інструмент ENS в умовах ситуацій, які могли нести потенційну загрозу безпеці співробітників з метою попередження та оперативного сповіщення працівників компанії. Програмний продукт показав себе як ефективний та такий, що відповідає вимогам  кризового менеджменту та управлінню безперервності бізнес процесами. 

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити