Всі новини

lifecell отримав найвищу нагороду за швидкість та якість мережі від професійного журі телекомунікаційної галузі 11 вересня 2017

Оператор lifecell отримав чергове визнання якості мережі: вища нагорода від експертів ринку в номінації «Швидкість та якість» в рамках Другої всеукраїнської церемонії нагородження кращих компаній і персоналій вітчизняної телекомунікаційної галузі Telecom Awards 2017.


Церемонія нагородження Telecom Awards 2017 відбулася в рамках щорічної Всеукраїнської конференції Telecom Ukraine 2017, яка є однією із найвагоміших галузевих подій в Україні в сфері телекомунікацій, медіа та контенту, що об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, галузеві вітчизняні та міжнародні підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі, обміні досвідом та встановленні нових партнерських стосунків для подальшої співпраці.


На початку вересня НКРЗІ опублікувала на офіційному сайті інформацію про якість телекомунікаційних послуг всіх операторів за I півріччя 2017 року. Відповідно до представлених даних lifecell має один з найвищих коефіцієнтів доступності мережі. Також діяльність оператора за вказаний період характеризується найкращими показниками з точки зору клієнтського досвіду: показник кількості звернень щодо некоректності розрахунків та показник скарг від абонентів мінімальні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити