Всі новини

Абоненти в Житомирській області використали понад 50 тисяч гігабайтів 3G+ інтернету 2 серпня 2017

З 26 липня мешканці Житомира і Житомирської області можуть користуватися 3G+ інтернетом у межах своїх тарифних планів, а також насолоджуватися усіма перевагами 3G: миттєво завантажувати додатки та контент, здійснювати відеодзвінки, дивитися онлайн відео та слухати онлайн музику, завдяки 20 гігабайтам 3G+ мобільного інтернету, які компанія подарувала житомирянам з нагоди довгоочікуваного запуску 3G+.


Після того, як оператор lifecell 26 липня офіційно запустив нову технологію в останньому з обласних центрів та в понад 207 містах і населених пунктах у Житомирській області, абоненти оператора почали активно користуватися високошвидкісним мобільним інтернетом, обсяг якого за п’ять днів після запуску перевищив 50 тисяч Гбайт порівняно з 4 тисячами Гбайт у 2G мережі. Власне у Житомирі абоненти використали майже 23 тисячі Гбайт 3G+ мобільного інтернету.


Стрімке зростання обсягу дата-трафіку компанія пов’язує також з лідерською позицією оператора lifecell у проникненні смартфонів, що досягла 63% на кінець другого кварталу 2017 року.


Абоненти lifecell в Житомирі та ще в 342 містах і населених пунктах Житомирської області можуть користуватися високошвидкісним мобільним Інтернетом 3G+ на своїх поточних тарифних планах або перейти на тарифні плани лінійки «Смартфон 3G», або ж на інноваційний тариф «Зроби сам», в якому кожен абонент lifecell може самостійно обрати потрібну кількість послуг або ж відмовитись від зайвих сервісів за принципом конструктора, орієнтуючись на свої потреби у спілкуванні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити