Всі новини

lifecell випустив нову версію програми «My lifecell» для Android 2 червня 2017

lifecell оголошує про випуск оновленого мобільного додатку «My lifecell» для платформи Android. У новій версії програми оператор спростив навігацію і оновив дизайн, зробивши інтерфейс більш лаконічним і винісши основні функції на головний екран, а також зберіг улюблений ігровий розділ «Shake & Win», де користувачі регулярно отримують подарунки: гігабайти, хвилини на дзвінки і SMS.


Мобільний додаток «My lifecell» вже давно є однозначним must have для абонентів оператора. Запущено він був у 2012 році, і з тих пір з успіхом замінює багатьом користувачам смартфонів спілкування з оператором кол-центру, web-сайтом компанії або альтернативними сервісами онлайн-поповнення.


Немає необхідності запам'ятовувати USSD коди або дзвонити для довідки – інформація про сервіси, тарифи або баланси доступна в одному мобільному додатку. Нещодавно компанія випустила оновлення для популярного і корисного додатку «My lifecell» для пристроїв на OS Android. У новій версії – спрощена навігація, більш лаконічний дизайн, зручний доступ до функцій з головного екрану, поліпшена стабільність роботи програми.


Також для користувачів додатку передбачено приємний сюрприз – регулярні подарунки у розділі Shake & Win! Для участі достатньо зайти в розділ і потрясти свій смартфон, щоб дізнатися, який саме подарунок – гігабайти, хвилини для розмов або SMS, будуть миттєво нараховані на баланс Вашого номера.


У додатку – великий функціонал і, що важливо, вдало реалізовані інформаційні панелі. Наприклад, при переході з тарифу на тариф абоненту показуються основні умови, ціна переходу і відразу ж кнопка для активації. Точно так само і з додатковими сервісами – можна відразу дізнатися про всі особливості і замовити.


Серед найбільш затребуваних функцій програми lifecell відзначає такі:

  • інформація про баланс і обсяг послуг, наданих у тарифному плані;
  • послуги «Передзвони мені», «Запит поповнення рахунку»;
  • підключення до тарифного плану додаткових послуг (Інтернет і SMS-пакетів, послуг роумінгу і міжнародних дзвінків);
  • отримання інформації щодо витрат за минулі періоди.

Крім цього, у користувачів програми є можливість:

  • переглядати інформацію про стан рахунку;
  • підключити і відключити додаткові послуги;
  • змінити тарифний план;
  • поповнити рахунок кодом поповнення або банківською картою;
  • отримати інформацію про залишок хвилин, SMS, MMS і мегабайт;
  • переглядати звіти про витрати та історію поповнення рахунку.

Для завантаження програми необхідно ввести в Google Play Market назву програми «My lifecell» і встановити нову версію. Для входу в додаток потрібні тільки номер мобільного телефону і СуперПароль. Його легко отримати, натиснувши знизу екрана кнопку для швидкого отримання через SMS.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити