Всі новини

lifecell надав 13 тисяч безкоштовних хвилин для абонентів у роумінгу 27 червня 2017

lifecell забезпечив безкоштовними послугами абонентів у роумінгу країн, де наприкінці червня сталися надзвичайні події. Так, у рамках програми «Турбота крізь кордони» компанія нарахувала хвилини зв’язку для клієнтів, які перебували у Португалії та Хорватії, де сталися масові лісові пожежі, та тих, хто опинився в епіцентрі терористичних атак в Афганістані та Пакистані.


У зв’язку з аномально спекотним літом на території двох європейських країн спалахнули масові пожежі, епіцентрами яких стали португальський регіон Педроган Гранде та хорватські курортні міста Макарска і Тучепі. Водночас на протилежному кінці материка – в Афганістані та Пакистані – сталися два терористичні акти, у результаті яких постраждали люди. У рамках соціальної ініціативи оператор lifecell миттєво відреагував на трагічні події та нарахував хвилини безкоштовного зв’язку на рахунки абонентів у роумінгу країн, де сталися надзвичайні події.


Загалом компанія перерахувала понад 13 тисяч безкоштовних хвилин для спілкування абонентів у роумінгу Португалії, Хорватії, Афганістану та Пакистану. Окрім надання послуг, lifecell також надіслав своїм клієнтам, які опинилися неподалік місця подій, повідомлення з переліком номерів українських офіційних представництв у цих країнах. Третій рік поспіль компанія реалізує соціальну програму «Турбота крізь кордони» з підтримки своїх абонентів у країнах, де сталися надзвичайні ситуації, терористичні атаки чи стихійні лиха.


За перше півріччя 2017 року lifecell надав більше 40 тисяч хвилин безкоштовного зв’язку для абонентів у роумінгу Великобританії, Філіппін, Шрі-Ланки, Афганістану, Пакистану, Португалії та Хорватії, де за останній час сталися стихійні лиха та акти тероризму.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити