Всі новини

lifecell запустив «платинові» тарифи 21 червня 2017

Продовжуючи працювати над оновленням та удосконаленням портфоліо своїх тарифних планів, компанія lifecell охоплює найрізноманітніші сегменти користувачів, прагнучи запропонувати кожній категорії максимально відповідні пакети послуг. Для активної частини абонентів, що користуються широким обсягом послуг, особливо мобільним інтернетом, і не хочуть постійно контролювати свій трафік, оператор запропонував нові тарифні плани «Platinum» та «Platinum Plus».


Крім дзвінків всередині мережі, на інші мережі, SMS, в них включений величезний обсяг високошвидкісного мобільного інтернету до 20 ГБ і безлімітний доступ до соцмереж і месенджеру BiP без тарифікації мобільного інтернет-трафику.


У тарифний план «Platinum» входить 15 Гбайт 3G+ мобільного інтернету, 500 хвилин для дзвінків на номери інших мереж, безлімітні дзвінки в мережі lifecell, 500 SMS, безкоштовний доступ до соцмереж і BiP. Вартість цього пакету – 250 грн на 30 днів.


Тарифний план «Platinum Plus» включає 20 Гбайт 3G+ мобільного інтернету, 1000 хвилин для дзвінків на номери інших мереж, безлімітні дзвінки у мережі lifecell, 1000 SMS, безкоштовний доступ до соцмереж і BiP. Вартість такого пакету – 350 грн на 30 днів.


Ключова особливість цих тарифних планів у тому, що кожний абонент, що підключився, автоматично стає учасником програми lifecell Platinum – преміального сервісу й обслуговування від lifecell (миттєве з’єднання з консультантом контакт-центра, пріоритетне вирішення запитів і навіть виїзд персонального експерта до абонента для вирішення будь-якого питання стосовно послуг lifecell).


Більш детальну інформацію про тарифні плани можна знайти тут.  

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити