Всі новини

lifecell надіслав звернення до Голови НКРЗ 22 червня 2017

Оператор мобільного зв’язку lifecell інформує, що з огляду на неодноразові технічні проблеми мережі оператора «Київстар» з прийомом коротких SMS-повідомлень від абонентів мережі lifecell, компанія lifecell надіслала звернення до Голови НКРЗІ О.М. Животовському щодо порушення вимог законодавства про телекомунікації з боку ПрАТ «Київстар», щоб проаналізувати ситуацію і запобігти її повторенню у майбутньому.


Нагадаємо, що останнього разу відключення тривало понад добу. Обладнання lifecell працювало в штатному режимі, проблем з відправкою та прийомом SMS-повідомлень на мережі та з мереж інших операторів не спостерігалося.


Як прокоментував Ісмет Язиджи, Головний виконавчий директор lifecell: «На жаль, через проблеми в мережі «Київстар», понад добу SMS від наших абонентів, які вони успішно відправляли абонентам «Київстар», не отримувалися їхніми адресатами. Мені прикро бачити, що такий великий за часткою ринку і прибутку мобільний оператор не в змозі забезпечити стабільну роботу своєї мережі, тим паче прийом коротких текстових повідомлень, що є базовою мобільною послугою. З огляду на неодноразові технічні відключення, ми звернулися до НКРЗІ з проханням розглянути проблему та знайти рішення, аби запобігти її повторенню. Ми навіть готові надати ПрАТ «Київстар» технічну допомогу у разі потреби».

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити