Всі новини

«Домашній» BiP від lifecell: дзвонити за умовами свого тарифу можна навіть з роумінгу 22 червня 2017

lifecell оголошує про запуск інноваційної опції, яку раніше ніхто в Україні не надавав – можливість дзвінків з месенджера BIP на мобільну мережі з використанням свого мобільного номера і на умовах поточного тарифного плану. На першому етапі запуску абоненти lifecell зможуть здійснювати дзвінки з додатку BiP на номери абонентів lifecell, для чого достатньо мати лише підключення до мережі Інтернет в будь-якій точці світу.


Новий унікальний функціонал додатку дозволяє здійснювати дзвінки просто з месенджера на будь-які номери lifecell, навіть на ті, де не встановлено BIP. При цьому вартість дзвінка буде тарифікуватися за умовами поточного тарифного плану абонента. Іншими словами, будуть використовуватися пакетні хвилини на мобільному рахунку, в залежності від поточного тарифного плану, без необхідності поповнення окремого рахунку кредитною карткою, як у випадку з іншими популярними месенджерами.


Крім того, для здійснення дзвінка абонент може використовуватися як мобільним інтернетом, так і Wi-Fi мережею, у тому числі роумінгу. Наприклад, завдяки унікальній опції, знаходячись в будь-якій країні та зареєструвавшись там у мережі Wi-Fi, абонент може подзвонити з BiP на інший мобільний номер lifecell за тарифами домашньої мережі.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити