Всі новини

lifecell підтримав проект відеопоезії «Долаючи тишу» 31 травня 2017

З 2008 року lifecell реалізує соціальні проекти на підтримку людей із вадами слуху: від розробки спеціальних тарифів до відкриття короткого номеру для оперативного доступу до медичних послуг українців з проблемами слуху і мовлення. Цього року lifecell долучився до підтримки соціально-мистецького проекту відеопоезії «Долаючи тишу». Проект складається із п’яти відео історій, відзнятих на вірші сучасних українських поетів, і покликаний привернути увагу суспільства до проблем людей із вадами слуху через призму мистецтва.


Чотири роки тому компанія почала опікуватись медичним центром діагностики і реабілітації слуху у дітей «СУВАГ», тож підтримка авторського циклу віршів продовжила соціальну ініціативу lifecell на підтримку тих, хто щодня намагається подолати тишу.


Соціально-мистецький проект включає п’ять коротких відео історій у віршах. Кожен герой авторського циклу розповідає про свої страхи, надії, переживання та про власний спосіб подолання тиші у просторі, в своїй душі та в предметах навколо. Завдяки частковій інтеграції жестової мови та доповнення відео текстом, проект зрозумілий для пересічних глядачів і близький людям з проблемами слуху і мовлення. Власне, цикл орієнтований на актуалізацію проблеми людей, які мають вади зі слухом.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити